Вітаємо переможців!
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та їх учителів-наставників!
Клас |
Прізвище, ім’я, по батькові учня |
Назва закладу освіти |
Місце |
Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
3 |
Нікольська Віолетта Олегівна |
Глухівська загальноосвітня школа |
1 |
Полякова Олена Сергіївна |
3 |
Бережна Олександра Юріївна |
Опорний заклад Верхньосироватська спеціалізована школа |
2 |
Руденко Людмила Анатоліївна |
3 |
Шаповаленко Вероніка Сергіївна |
Конотопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад Конотопської міської ради |
3 |
Костіна Олена Юріївна |
4 |
Лаврик Ірина Євгенівна |
Рогинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради |
1 |
Різва Наталія Леонідівна |
4 |
Юрченко Єлизавета Юріївна |
Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради (опорний заклад) |
2 |
Шведова Євгенія Миколаївна |
4 |
Тягнієнко Дар’я В’ячеславівна |
Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради |
3 |
Кульбачна Катерина Іванівна |
5 |
Михайлюкова Анастасія Олександрівна |
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради |
1 |
Громак Наталія Вікторівна |
5 |
Лазарько Софія Максимівна |
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 м. Суми |
2 |
Рогова Наталія Володимирівна |
5 |
Конєв Ілля Романович |
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради |
3 |
Селегень Тетяна Володимирівна |
6 |
Чучман Даріна Євгенівна |
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради |
1 |
Назаренко Людмила Григорівна |
6 |
Асаула Михайло Сергійович |
Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради |
2 |
Клименко Валентина Миколаївна |
6 |
Сорочинська Олеся Андріївна |
Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради |
3 |
Діденко Людмила Олексіївна |
7 |
Жиронкіна Дар’я Євгенівна |
Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 м. Суми |
1 |
Захарченко Юлія Миколаївна |
7 |
Ложечник Ростислав Сергійович |
Тростянецька Філія № 1 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради |
2 |
Поліщук Інна Василівна |
7 |
Скочко Анна Сергіївна |
Опорний заклад Верхньосироватська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради Сумського району |
3 |
Шепеленко Алла Миколаївна |
8 |
Ющак Марія Всеволодівна |
Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради |
1 |
Охріменко Наталія Вікторівна |
8 |
Іванченко Катерина Іванівна |
Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
2 |
Прошак Валентина Павлівна |
8 |
Хоменко Сніжана Олегівна |
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради |
3 |
Лампак Лариса Іванівна |
9 |
Сергієнко Катерина Миколаївна |
Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради |
1 |
Охріменко Наталія Вікторівна |
9 |
Помазан Ніна Сергіївна |
Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради» |
2 |
Противень Олена Миколаївна |
9 |
Кононенко Світлана Русланівна |
Дубов’язівський навчально-виховний комплекс «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради Конотопського району |
3 |
Беседа Жанна Миколаївна |
10 |
Рижкова Анастасія Андріївна |
Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Сумської міської ради |
1 |
Коленченко Олена Олександрівна |
10 |
Фролова Каміла Сергіївна |
Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради» |
2 |
Поправко Наталія Миколаївна |
10 |
Ващенко Анастасія Вікторівна |
Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
3 |
Василенко Тетяна Віталіївна |
11 |
Закорко Вадим Вадимович |
Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9 м. Суми |
1 |
Рева Наталія Володимирівна |
11 |
Майборода Олег Леонідович |
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради |
2 |
Майборода Оксана Вікторівна |
11 |
Лобченко Ангеліна Романівна |
Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
3 |
Болобан Світлана Миколаївна |