Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №12-ОД  Про підсумки відбіркового етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №13-ОД Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 02.12.2019 № 775-ОД «Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 08.01.2020 № 6-ОД Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 18.12.2019 № 801-ОД

Наказ ДОН СОДА від 18.12.2019 №801-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році 

Наказ ДОН СОДА від 02.12.2019 №775-ОД Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Моніторингове дослідження якості математичної освіти учнів (студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Запрошуємо до співпраці заклади освіти області

(термін підписання угод продовжено до 31.01.2020 р.)

Ресурси для вивчення французької мови

САЙТИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ:

DAILY FRENCH POD

Англомовний сайт для щоденного вивчення французької мови, – ідеальний ресурс, який забезпечить вам практику обох мов одночасно.

GRAMMAIREFRANCAISE.NET

Хороший сайт для тих, хто вже володіє французькою хоча б на мінімальному рівні, адже сам сайт цією іноземною мовою, а тому початківцям буде складно розібратись. Сайт корисний тим, що тут багато інформації з перевірочними завданнями.

САМОВЧИТЕЛЬ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

Один з кращих сайтів, на якому вся інформація буквально розкладена по поличках, розтлумачена дуже доступно та широко, є вправи та підручники, робочі зошити, в яких можна тренувати вивчені правила.

LINGUST.RU

Онлайн-уроки для тих, хто тільки починає вивчати французьку та інші мови. Кожен урок містить цікаві матеріали, є можливість виконувати завдання прямо на сайті он-лайн, читати тексти, слухати правильну вимову слів завдяки коротким та цікавим діалогам, поповнювати словниковий запас після кожного заняття.

FRANCAISONLINE.COM

Доступні он-лайн-уроки для початківців: граматичні, лексичні та фонетичні правила, діалоги та практичні теми для вивчення.

BESCHERELLE.COM

Сайт з вправами та іграми на французькій мові, який підійде для всіх рівнів.

HOSGELDI.COM

Цікаві он-лайн ігри та конструктори слів, які допомагають поповнити словниковий запас. Вам пропонують вивчити групу слів, а потім тренувати її за допомогою різних вправ.

FRENCHASSISTANT.COM

Яскравий та цікавий англомовний ресурс по вивчення мови: відео, завдання, тексти, вправи та правила, – все для того, щоб краще вивчити французьку та повторити англійську.

STUDYFRENCH.RU

Корисний  сайт, стане в нагоді початківцям, оскільки всі тексти мають переклад.

GRAMMAIREFRANCAISE.NET

Сайт на французькій мові, містить безліч корисної інформації, правил та вправ.

ГАЗЕТИ, РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

LE FIGARO

Електронна версія щоденної газети: висвітлення актуальних подій, тематичні досьє, сповіщення про спортивні досягнення, культурні події тощо.

LE NOUVEL OBSERVATEUR

Щотижневий випуск газети публікує статті, які висвітлюють офіційну, суспільно-політичну, культурну і наукову сторону життя.

RADIOS.SYXY.COM

Всі французькі радіостанції он-лайн, – слухайте французьке, насолоджуйтесь та вчіться.

D8.TV

Французьке телебачення: новини, спорт, фільми та серіали.

ВІДЕО- І АУДІОРЕСУРСИ

1. PODCASTFRANCAISFACILE.COM

Добірка аудіоподкастів французькою мовою з транскриптом, поділена за різними категоріями: граматика, диктант, статті про культуру і т. д.

2. LAITS.UTEXAS.EDU/FI

Англомовний ресурс з відео, аудіо, вправами, правилами з граматики та фонотеки.

3IKONET.COM/FR

Сайт для просунутих знавців французької: відео, аудіо, завдання, тести та словники.

4BBC.CO.UK

Відеорепортажі Ma France каналу BBC по всій Франції: багато цікавого про французьку культуру і життя у Франції та ще багато інформації, яка може вас захопити.

5INA.FR

Добірка інтерв’ю французькою мовою. Ресурс зручний тим, що до кожного відео є текст.

6FRENCH.ABOUT.COM

Короткі відеоуроки присвячені окремим розділам французької мови, для детального її вивчення.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new