Вебінар «Особливості підготовки учнів до ЗНО з російської мови»

МССО

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 15 лютого 2017 року на базі Сумського ОІППО відбувся обласний вебінар для вчителів російської мови Сумської області за темою «Особливості підготовки учнів до ЗНО з російської мови».

Модератором заходу була Захарченко І.О., методист із зарубіжної літератури та мов національних меншин навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, яка провела аналіз завдань зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови 2016 року, ознайомила з організаційно-методичними аспектами проведення зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови в 2017 році та надала рекомендації вчителям щодо підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови.

Собаєва М.П., учитель Сумської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 18 м. Суми висвітлила питання про діяльність учителя щодо підготовки учнів до ЗНО з російської мови.

Повну інформацію про вебінар можна отримати, переглянувши його відеозапис за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=zyDOvU_KJs8

Матеріали до виступів учасників семінару у рубриці «Мобільна сторінка методиста» → Учителю зарубіжної літератури → Вебінар. 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO