Експрес-курси духовно-морального спрямування

IMG 4052Відповідно до графіку підвищення кваліфікації педагогічних кадрів Сумської області на 2016 рік з 14 березня 2016 року було розпочато експрес-курси духовно-морального спрямування для учителів різних спеціальностей, які тривали два тижні.

Робота по впровадженню предметів та курсів духовно-морального спрямування у навчальних закладах області продовжується з метою реалізації державної політики в галузі освіти щодо формування у дітей та молоді високоморальних якостей, патріотичної, громадської свідомості, ціннісних орієнтирів, християнських моральних чеснот.

Метою експрес-курсів є підготовка вчителів до викладання факультативного курсу з предметів духовно-морального спрямування; надання теоретичної та практичної допомоги слухачам в ознайомленні з духовно-моральною системою цінностей, світогляду та досвідом багатьох поколінь українського народу. Використання в навчально-виховному процесі досягнень християнської культури може стати ефективним засобом формування високоморальної особистості учня з розвиненою самосвідомістю, інтелектуально багатою, зі значним полікультурним потенціалом.

Із слухачами курсів працювали викладачі КЗ СОІППО: кандидат філологічних наук, доцент Рудь О.М. та старший викладач Пінчук Д.М., а також запрошені викладачі: доктор педагогічних наук, професор, керівник науково-дослідницької лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» Жуковський В. М., доктор філософських наук, професор Української академії банківської справи Мозговий І. П., магістр релігієзнавства Макогнюк С. В. (м. Хмельницький),доктор психологічних наук, професор Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка Савчин М. В., кандидат філософських наук, експерт з питань сімейної політики та сімейних відносин; президент Всеукраїнського благодійного фонду «Сім'я» Буковинський А. Й. (м. Київ), доктор філософії, доцент кафедри філософії, професор кафедри українознавства Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького Огірко О. В., автори програм та підручників з християнської етики.

Курси духовно-морального спрямування були проведені за сприяння громадської організації - Сумської обласної асоціації педагогів-християн – (Кацова Ганна Миколаївна).

За результатами навчання 54 вчителя отримали сертифікати, що підтверджують право викладання курсів.

Відгуки слухачів курсів

«Курси досить динамічні з поданою теоретичною інформацією та практичними наробками профільних фахівців. Заслуговують на увагу рекомендації розробників і, особливо, педагогів-практиків. Незабутні враження залишилися від лекцій-діалогів Жуковського В.М., Макогнюк С.В., Савчин М.В., Огірка О.В., Буковинського А.Й., Рудь О.М., Пінчук Д.М., які провели ефективне мотивування слухачів курсів до викладання предметів духовно-морального спрямування.

Надовго запам’ятаються екскурсії до храмів різних конфесій. На нашу думку, бесіди із священнослужителями, а саме отримані від них настанови і роз’яснення, мають користь для формування цілісного комплексу духовних і моральних понять вчителя християнської етики. Також сподобалися відкриті уроки в Свято-Миколаївській школі, де нас гостинно зустрічала директор школи Дрозденко Ольга Миколаївна. Учні 2-го та 4-го класів показували свої знання з питань християнської етики. З великою повагою та вдячністю, із паростками духовної моралі в серці, із бажанням працювати слухачі курсів духовно-морального спрямування.»

(Ошкодерова Раїса Петрівна,

вчитель етики та культура спілкування

ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО»,

староста групи)

collage photocat 2

IMG 1392 res

IMG 1350 res 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO