ВІД КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ ДО СВІТОГЛЯДНОЇ ПОЗИЦІЇ УЧНЯ

на головну res23 березня 2016 рокунавчально-методичним центром психологічної служби Сумського ОІППО на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації було проведено засідання обласного методичного об’єднання практичних психологів позашкільних навчальних закладів «Розвиток критичного мислення підлітків у умовах позашкільної освіти».

Роботу методичного об’єднання розпочала методист центру Кондратенко Л.О., яка наголосила на необхідності формування критичного мислення підлітків як важливої складової активної громадянської позиції молоді. Учасники методичного об’єднання ознайомилися з визначенням та властивостями критичного мислення, визначили портрет соціально компетентної особистості школяра, що має усвідомлену життєву позицію.

Актуальним для практичних психологів виявилося питання особливостей створення безпечного інформаційного простору, як умови збереження психічного здоров’я підростаючого покоління, профілактики кризових станів, що розкрила завідувач центру Марухина І.В.

Свій досвід роботи з зазначених питань представили практичні психологи Власенко О.В. (Сумський міський центр НТТМ), Клименко Н.В. (Путивльський центр позашкільної роботи), Осюхина А.О. (Сумський ПДЮ).

Жвавий інтерес у присутніх викликала практична робота з презентаціями та відеоматеріалами щодо відпрацювання алгоритму критичного сприйняття інформації та оцінювання її якості, вироблення вмінь знаходити, розуміти, оцінювати, аргументи.

Під час заключного обговорення спеціалісти відмітили практичну спрямованість методичного об’єднання та професіоналізм виступаючих.

IMG 20160323 095810 res

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO