Інструктивно-методичний семінар з математики

на головну resЗ метою своєчасного інформування педагогів Сумської області щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році, забезпечення якісної підготовки випускників до участі в ньому, з 21 по 28 січня 2016 року Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, за методичної підтримки Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, проводив серію інструктивно-методичних семінарів (у формі вебінарів) з предметів, які винесені на зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році.

28 січня відбувся інструктивно-методичний семінар з математики. До участі в ньому були залучені методисти з математики районних (міських) методичних кабінетів; керівники районних (міських) методичних об’єднань учителів математики, вчителі, які викладають предмет в 11-х класах з усіх районів та міст області. Усього в заході взяли участь 134 педагогічні працівники.

На вебінарі були присутні працівники Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент;  Сагалаєва Н.В., завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання; Остапенко О.І., Борисенко О.Ф., методисти навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання; Свєтлова Т.В., методист з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку.

Реалізували тематичну складову вебінару Святокум О.Є., начальник науково-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, кандидат педагогічних наук; Нелін Є.П., методист науково-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, кандидат педагогічних наук, професор. Доповідачі ознайомили учасників вебінару з аналітично-інформаційними матеріалами за результатами ЗНО-2015 з математики, охарактеризували тестові завдання з предмету; звернули увагу слухачів на основні вимоги до рівня підготовки учасників ЗНО-2016; надали методичну допомогу з питань підготовки учнів до проходження ЗНО з математики у 2016 році.

У рамках проведеного вебінару учасники мали змогу задавати запитання у формі чату, на які отримали відповіді.

Матеріали вебінару: відеосюжет https://www.youtube.com/watch?v=L7zqV_Fqiqs

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO