Інструктивно-методичний семінар з історії України

на головну resultЗа методичної підтримки Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, технічної та організаційної підтримки Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (відділу технічних засобів навчання, навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання), продовжується серія інструктивно-методичних семінарів (у формі вебінарів) з предметів, які винесені на зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році.

22 січня 2016 року відбувся вебінар з історії України. У ньому взяли участь методисти з історії районних (міських) методичних кабінетів; керівники районних (міських) методичних об’єднань учителів історії та вчителі історії, що викладають предмет в 11 класах, з усіх районів та міст області. На вебінарі були присутні працівники Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент;  Сагалаєва Н.В., завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання; Остапенко О.І., методист навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання; Третьякова О.В., методист історії, правознавства та курсів духовно-морального спрямування навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку. Усього у заході взяли участь 168 учасників.

Святокум О.Є., начальник науково-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, кандидат педагогічних наук, яка ознайомила учасників вебінару з аналітично-інформаційними матеріалами за результатами ЗНО-2015 з історії України та особливостями проведення ЗНО-2016, визначила основні вимоги до рівня підготовки учасників ЗНО з історії України на підставі затвердженої програми та характеристики тестів, надала методичну допомогу з питань підготовки учнів до проходження ЗНО з історії України.

Учасники вебінару мали можливість задати запитання у режимі чату, на які отримали відповіді.

Матеріали вебінару: відеосюжет https://www.youtube.com/watch?v=goBohln8Yec

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO