Обласний семінар «Організація творчої діяльності обдарованих учнів засобами навчального предмету «Фізика»

на головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2015 рік, 17 вересня 2015 року на базі Сумського ОІППО відбувся обласний семінар «Організація творчої діяльності обдарованих учнів засобами навчального предмету «Фізика».

Метою заходу було – систематизувати знання вчителів фізики щодо форм організації творчої діяльності обдарованих учнів з фізики та методів їх навчання.

На заході були присутні представники Білопільського, Буринського, Великописарівського, Глухівського, Краснопільського, Лебединського, Липоводолинського, Недригайлівського, Путивльського, Роменського, Тростянецького, Шосткинського районів та міст Глухів, Конотоп, Лебедин, Охтирка, Шостка, Суми, також Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка, Сумської обласної гімназії-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей Сумської обласної ради у загальній кількості 28 осіб.

Відкрила обласний семінар методист фізики Сумського ОІППО Карпуша В.М., яка розповіла про форми роботи з обдарованою молоддю в галузі фізики в загальноосвітніх навчальних закладах.

Завідувач дослідницько-експериментальним відділом Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Герасименко О.В. ознайомила присутніх з організацією науково-дослідницької діяльності в секціях Сумського територіального відділення Малої академії наук України.

Власний досвід роботи з учнями Малої академії наук на прикладі роботи «Дослідження елемента Пельт’є» презентував завідувач науково-дослідного центру навчально-наукових приладів Інституту прикладної фізики НАН України Лопаткін Р.Ю.

Учасників семінару також зацікавив досвід роботи Терещенко Т.В., учителя фізики Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Д. Косаренка, щодо підготовки учнів до участі у Всеукраїнському турнірі юних фізиків та особливостей розв’язання турнірних задач.

Під керівництвом старшого викладача кафедри загальної та теоретичної фізики Сумського державного університету Коваля В.В. учителі розглянули типові недоліки в розв’язках задач IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Учасникам надані методичні рекомендації щодо самоосвітньої діяльності обдарованих учнів у галузі фізики.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO