Створення умов для самореалізації та професійного самовизначення учня

на головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2015 рік, 27 квітня 2015 року на базі Міського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Сумської міської ради проведено обласний семінар-нараду директорів та заступників директорів МНВК Сумської області «Створення умов для самореалізації та професійного самовизначення учня».

 

Начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Данильченко А.М. ознайомила присутніх з візитною карткою освітнього простору м. Суми. У творчій атмосфері з активним обговоренням пройшов виступ методиста з трудового навчання Сумського ОІППО Кореневої І.В. «Допрофільне та профільне навчання у міжшкільних навчально-виробничих комбінатах», а саме висвітлено та презентовано програмно-методичний комплекс для профорієнтаційних курсів, розглянуто особливості державно-підсумкової атестації з освітньої галузі «Технології», технологічного профілю професійного спрямування. Марухина І.В., завідувач обласним центром практичної психології та соціальної роботи Сумського ОІППО виступила з доповіддю «Психологічні аспекти зі створення умов для самореалізації та професійного самовизначення учня». Яковенко Ю.М., в.о. директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області провів аналіз участі учнів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за три останні роки. Кощій Н.Г., головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації поділилася з присутніми досвідом із організації співпраці міжшкільних навчально-виробничих комбінатів із Сумським обласним центром зайнятості для професійного самовизначення учнів.

Під час проведення «круглого столу», було заслухано доповіді: Новосельського В.П., директора Міського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Сумської міської ради «Організація професійної підготовки учнів на базі МНВК» та Павліченка В.М., заступника директора Міського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Сумської міської ради «Професійна орієнтація учнів-підготовка до обрання майбутньої професії». Євдокименко О.Є., заступник директора Міського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Сумської міської ради ознайомив із матеріально-технічною базою навчального закладу.

За результатами роботи семінару учасники отримали рекомендації методичного спрямування.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO