Обласна школа педагогічної майстерності «Дидактична евристика в системі сучасної освіти»

на головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2015 рік 9 квітня 2015 року на базі Сумського ОІППО відбулося засідання обласної школи педагогічної майстерності вчителів фізики за темою «Дидактична евристика в системі сучасної освіти».

Метою заходу було – поглиблення теоретичних знань щодо закономірностей евристичного навчання та практичних умінь учителів фізики щодо застосування методів евристичного навчання.

 

На заході були присутні представники Білопільського, Буринського, Глухівського, Краснопільського, Липоводолинського, Недригайлівського, Тростянецького, Ямпільського районів та міст Суми, Глухів, Лебедин, Охтирка у загальній кількості 17 осіб.

Відкрила засідання школи методист фізики Сумського ОІППО Карпуша В.М., яка ознайомила присутніх з положеннями дидактичної евристики – педагогічної теорії побудови навчання на основі творчої самореалізації учнів та педагогів у процесі створення освітніх продуктів, та методикою евристичного навчання.

У рамках роботи школи Охременко Н.О., учитель фізики Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Ямпільської районної ради, провела майстер-клас «Фізика – це звичка постійно мислити» та показала використання інтелектуальних ігор з метою розвитку уяви, короткотривалої пам’яті, гнучкості та асоціативності мислення, розвитку конструкторських та дослідницьких здібностей учнів. Учителі в групах та колективно відпрацювали методичні прийомі, запропоновані Охременко Н.О., обговорили можливості використання їх на уроках фізики.

Учасники семінару також ознайомилися з використанням хмарних технологій, запропонованих компанією Microsoft, для створення спільних освітніх продуктів учнів, обговорили переваги, недоліки, способи їх використання для проведення та презентації результатів проектної діяльності, організації навчально-виховного процесу з фізики.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO