У методичної служби області є власна символіка


Імідж у сучасному світі цінується понад усе. Однією з його складових є символіка, що підкреслює риси і статус тієї чи іншої організації, служби. От нещодавно з`явилася символіка і в методичної служби Сумської області. Прапор, герб, логотип, гімн – все дуже серйозно. Про це ми говоримо з проректором СОІППО, кандидатом педагогічних наук, доцентом Іриною Віталіївною УДОВИЧЕНКО.

 

- Ірино Віталіївно, дивлячись на результат роботи, виникає думка, що методична служба області – люди творчі. Розкажіть, будь ласка, як вам вдалося  реалізувати ідею  створення символіки?

 - Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2012 рік 25-26 квітня 2012 року   у м. Тростянець, на базі відділу освіти Тростянецької райдержадміністрації проведено обласний науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології - невід¢ємна складова роботи методичного кабінету з педагогами». Оскільки мова йшла про інформаційно-комунікаційні технології,  завідуючі  методичними кабінетами  брали участь у тестуванні, створювали візитки.

Ми підбили підсумки у всіх номінаціях, матеріал був надрукований у  п’ятому номері газети «Педагогічна трибуна». Подивившись  на таку творчу роботу ми вирішили ініціювати створення символіки   всієї методичної служби області.

 

- Як працювали на цьому етапі?

 

- Наша творча група складалася з двох працівників інформаційно-методичного центру методичного кабінету  відділу освіти  Тростянецької райдержадміністрації: Сумцова Дмитра Олександровича, методиста з інформаційно-методичної діяльності  і Таран Світлани Володимирівни, лаборанта. Ввійшли до складу групи і ми з завідуючою методичним кабінетом відділу освіти Тростянецької райдержадміністрації Волочаєвою Ларисою Анатоліївною. У такому складі і працювали.

 

- Ірино Віталіївно, а тепер розкажіть конкретно про символіку.

 

- Почнемо з гімну. Перше місце на семінарі зайняв гімн Ямпільського методичного кабінету (завідуюча методичним кабінетом Власова Наталія Леонідівна). Усі визнали, що текст змістовний, сприймається на слух, отож  він і став обласним. Тоді ж на конкурсі перше місце зайняв девіз, створений  методичним кабінетом відділу освіти Конотопської райдержадміністрації (завідуюча Тимченко Любов Миколаївна). Його ми теж залишили без змін.

Стосовно прапора, то ідея була моя і вона реалізувалася. Герб створювався так: основу  взяли із герба-емблеми методичного кабінету відділу освіти м. Охтирка (завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Охтирської міської ради Степанян Любов Борисівна), а  на дві третіх доповнили всією творчою групою. Над логотипом працювали працівники методичного кабінету відділу освіти Тростянецької райдержадміністрації.  Тепер у методичної служби області, а, погодьтеся, це  важлива ланка освіти області, є своя символіка.

 

- Більше того, я знаю, що нею зацікавився Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України...

- Так, ми ініціювали цей процес, передали свій  проект Положення, всі документи щодо конкурсу і самої символіки, сподіваємося, що ця справа тепер реалізовуватиметься на рівні всієї України.

 

- Дякую за цікаву розмову, що хотіли б побажати своїм колегам напередодні навчального року?

- Я щиро вітаю всіх працівників методичної служби області з початком нового навчального року. Бажаю методичної виваженості, ґрунтовних  методичних розробок на допомогу вчителям, творчого осяяння.

Символіка методичної служби

 

                        Ірина ПАНАСЕНКО

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO