СЕМІНАР-НАРАДА «ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ З ІНФОРМАТИКИ (WEB-ДИЗАЙН, АНІМАЦІЯ, МУЛЬТИПЛІКАЦІЯ, «БОБЕР»)» ДЛЯ КООРДИНАТОРІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ВПРАВНОСТІ «Бобер – 2014»

вкл. .

2014 068 result2 жовтня 2014 року на базі Сумського ОІППО відбувся обласний інструктивно-методичний семінар-нарада «Організація і проведення Всеукраїнських конкурсів з інформатики (Web-дизайн, анімація, мультиплікація, «Бобер»)» для координаторів Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер – 2014». Учасниками заходу були координатори Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер – 2014» (16 осіб).

Мета заходу – надання інструктивно-методичних рекомендацій щодо організації та проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер – 2014» і Всеукраїнського конкурсу «Web-дизайн, анімація, мультиплікація».

Обласний координатор Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» старший викладач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій Сумського ОІППО Павленко І.М. проаналізувала динаміку участі учнів Сумської області на Всеукраїнському, районному і міському рівнях. Обговорено формат Міжнародного конкурсу у 2014-2015 навчальному році.

Виступаючими (Ніколаєнко М.С., Шевченко Т.О., Іваненко Н.Е.) були висвітлені питання щодо виявлення та підтримки талановитої молоді за напрямом «Інформатика», залучення учнів початкової ланки до конкурсної діяльності з інформатики, представлено звіт про проведення Всеукраїнського конкурсу «Web-дизайн, анімація, мультиплікація» та організацію конкурсу у 2014-2015 навчальному році.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new