Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Тренінговий кабінет – у подарунок Шосткинській школі №1

вкл. .

image00118-19 вересня 2014 року делегація Сумської області у складі В.М. Успенської, старшого викладача, керівника лабораторії з проблем здоров’язбережувальної діяльності у закладах освіти Сумського ОІППО та О.О. Крутової-Оникієнко, педагога-тренера проектів здоров’язбережувальної діяльності, учителя Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради взяла участь у Всеукраїнській конференції «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи».

Конференція проводилась Міністерством освіти і науки України, у м. Києві громадською організацією «Дитячий фонд Здоров’я через освіту за фінансування Європейського Союзу з метою підведення підсумків виконання проекту «Зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів (ВСЕСВІТ)».

Цей проект, що діє упродовж 2013-2014 років у 615 навчальних закладах України – Школах, дружніх до дитини (з них – у 22-х загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області) має на меті запровадження на базі навчальних закладів стандартів якості щодо організації шкільного середовища, сприятливого для здоров’я і розвитку дитини, поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ / СНІДу серед підлітків і підтримки інтеграції дітей, що живуть з ВІЛ / СНІД у школи. Усього у проекті беруть участь близько 12000 вчителів та 12000 учнів.

Партнерами проектує Міністерство освіти і науки України; Представництво ЄС в Україні; Держслужба соцзахворювань України; Регіональне Бюро ЮНЕСКО; Німецьке бюро технічного співробітництва (GIZ), ГО «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

Кожна школа, задіяна до проекту, отримала можливість на базі обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти підготувати вчителів для викладання основ здоров’я у 1-9 класах та впровадження факультативних курсів з профілактики ВІЛ («Захисти себе від ВІЛ»), курсу позакласної виховної роботи з профілактики репродуктивного здоров’я «Маршрут безпеки», безкоштовно отримати сучасні навчально-методичні матеріали для проведення тренінгів з учнями, адвокаційної роботи з батьками, залучення молоді до профілактичної діяльності методом «рівного навчання».

Кожен навчальний заклад – Школа, дружня до дитини, який працював у проекті, створив власну модель превентивної освіти, що базується на охопленні всіх ступенів школи навчальною технологією ООЖН (освіта на основі життєвих навичок), здійснив залучення до превентивної роботи закладу педагогічну громадськість, учнівське самоврядування, батьків, представників державних та громадських організацій.

У травні – серпні 2014 року відбувся розгляд моделей превентивної освіти, створених цими базовими навчальними закладами. Організатором та координатором розгляду був департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Кращою у Сумській області стала Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1» Шосткинської міської ради Сумської області. Директор школи Антоніна Георгіївна Кобилякова, заступник директора з виховної роботи, координатор Школи, дружньої до дитини – спочатку Наталія Олександрівна Сергейко, потім – Світлана Миколаївна Небилиця, учитель основ здоров’я та спеціального курсу «Захисти себе від ВІЛ» Ольга Олександрівна Крутова-Оникієнко, педагог-організатор Гунятко Анжела Юріївна створили всі необхідні умови в організації навчально-виховного процесу для забезпечення освіти на основі розвитку життєвих навичок, забезпечення якісної превентивної освіти у своєму навчальному закладі.

На конференції відбулась презентація моделей превентивної освіти кожного навчального закладу, визнаного кращим у своєму регіоні, за підготовленими власними, привезеними на західстендами.

Діяльність навчального закладу Сумської області – Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради була високо оцінена на Всеукраїнському рівні. Школу-переможницю нагороджено гідним подарунком – меблями для тренінгового кабінету з основ здоров’я, у якому будуть проводитись уроки-тренінги з цього предмету, з курсу «Захисти себе від ВІЛ», інших занять за тренінговою методикою.

Вітаємо переможців! Бажаємо всьому педагогічному колективу, учням та їх батькам успіхів у справі навчання та виховання молоді, формуванні в них прагнення до здорового способу життя, нових досягнень, звершень, визнання та, безумовно, міцного здоров’я!

image015 image017

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new