Обласний науково-практичний семінар «Вивчення та аналіз олімпіадних завдань з інформаційних технологій 2011-2014 навчальних років»

вкл. .

DSC 0180 resultСумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 18 вересня 2014 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка провів обласний науково-практичний семінар за темою «Вивчення та аналіз олімпіадних завдань з інформаційних технологій 2011-2014 навчальних років». Мета заходу – розбір, вивчення та аналіз олімпіадних завдань обласного та Всеукраїнського рівнів 2011-2014 навчальних років за напрямом «Інформаційні технологій».

 

Зміст семінару реалізовано за трьома напрямами роботи: 

  • ознайомлення з аналітичними даними контингенту учасників та участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів області у І-ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2011-
    2014 навчальних років;

  • розбір олімпіадних завдань обласного та Всеукраїнського рівнів 2011-2014 навчальних років за напрямом «Інформаційні технологій»;

  • надання методичних рекомендацій щодо виявлення, підтримки та роботи з талановитою учнівською молоддю за напрямом «Інформаційні технологій».

Обласний науково-практичний семінар відбувся в очному та дистанційному режимах.

У режимі відео-трансляції учасники семінару мали можливість ознайомитись з особливостями завдань І Дистанційного турніру з інформаційних технологій серед учнівської молоді.

Запропоновані форми роботи дозволили учителям вдосконалити власні методи роботи з талановитою учнівською молоддю за напрямом «Інформаційні технологій» та підвищити фахову майстерність.

В організації та роботі семінару були задіяні: Іваненко Н.Е., методист інформатики Сумського ОІППО; Шамшина Наталія Володимирівна, старший викладач кафедри інформатики СумДПУ ім. А.С. Макаренка; Слуцька Ірина Анатоліївна, учитель інформатики вищої категорії Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради; Харькова Оксана Володимирівна, учитель інформатики Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new