Семінар учителів хімії

вкл. .

IMG 9175 result15 вересня 2014 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум для вчителів хімії за темою «Можливості інформаційного простору «Інтернет» в процесі самореалізації вчителя хімії». Метою заходу було – зорієнтувати учителів на вимоги до участі у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року».

Зміст семінару реалізовував три напрями роботи:
- ознайомлення учасників семінару з минулорічними вимогами до подання конкурсних матеріалів, структурою конкурсу та особливостями кожного етапу;
- проведення практичного заняття щодо створення власних блогів та їх змістовного наповнення;
- моделювання різних етапів уроків з використанням сучасних підходів: особистісно зорієнтованого, діяльністного, диференційованого.
    Запропоновані форми роботи дозволили учителям як продемонструвати, так і вдосконалити власні методичні напрацювання,  а також розглянути сучасні можливості мережі Інтернет для самореалізації їх фахової майстерності.
    В організації та роботі семінару були задіяні: Метейко А.В., методист хімії Сумського ОІППО; Коростіль Л.А., к.пед.н., доцент кафедри методики початкової та природничо-математичної освіти Сумського ОІППО; Герасименко Н.В., Лобода В.В., Силка О.О. – викладачі кафедри інформаційно-комінікаційних технологій Сумського ОІППО.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new