Наука он-лайн

вкл. .

P1012621 resultУчасть в роботі Міжнародної науково-практична конференції "Психолого-педагогічний супровід фахової підготовки особистості в умовах трансформації освіти"

25.05.2014 р. На базі УМО (м. Київ) відбулась Міжнародна науково-практична конференція "Психолого-педагогічний супровід фахової підготовки особистості в умовах трансформації освіти", в структурі якої було проведено круглий стіл "Викладач вищої школи у контексті системних змін".

З доповіддю «ХХІ ст. - потреба нового формату фахівця вищої школи» виступив Жук М.В. Формат доповіді – телеконференція, запис можна переглянути за адресою https://www.youtube.com/watch?v=nDOPxSXQwts

Академічна мобільність. 07.05.2014 під час роботи «Всеукраїнської школи молодого науковця» (організатор УМО, проведено на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти) Жуком М.В. було проведено віртуальний майстер-клас "Можливості міждисциплінарної аналітики в сучасних науковихдослідженнях". 19.05.2014 р. Жука М.В. було запрошено для проведення семінару для аспірантів в УМО (м. Київ). "Можливості міждисциплінарної аналітики в сучасних науковихдослідженнях", протягом якого аспіранти були ознайомлені з українськими науковими освітніми мережами, використанням у своїх дисертаційних дослідженнях як традиційних (системний аналіз), так і інших ефективних аналітичних моделей (SWOT, CASE). Були також розглянуті  можливості використання дорожніх карт у наукових дослідженнях.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new