Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

«Підвищення психологічної культури учасників навчально-виховного процесу»

вкл. .

P1011256У професійний день психологів, 23 квітня 2014 року Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти зібрав у своїх стінах учасників форуму «Підвищення психологічної культури учасників навчально-виховного процесу».

Робота форуму розпочалась з огляду виставки «Психологічні ресурси освіти» У вітальному зверненні в.о. ректора Сумського ОІППО Ігор Медведєв зазначив: «Сьогодні ваше професійне свято, і сам форум – теж свято для вас. Ви зустрілись, поділились своїми робочими надбаннями, і, звісно, тим, що наболіло – на це вказує назва форуму. Це вже традиційний захід, про потужність і затребуваність якого свідчить кількість учасників. Діяльність психологічних служб в закладах освіти набуває все більшої актуальності».

Робота форуму, питання, що розглядали учасники та теми, що піднімали доповідачі, є актуальними як для практиків, так і для науковців. Адже серед присутніх були практичні психологи, соціальні педагоги, методисти психологічних служб, науковці і студенти.

З доповідями виступили і працівники Сумського ОІППО: Світлана Панченко, кандидат психологічних наук, доцент, перший проректор СОІППО показала як проектувати психологічну освіту за допомогою освітніх web-ресурсів. Ірина Марухина, старший викладач кафедри психології, акцентувала увагу на тому, що психологічна культура учасників навчально-виховного процесу є умовою та метою діяльності практичного психолога. Марина Троіцька, старший викладач кафедри психології, систематизувала основні характеристики ставлення як фактору професійного саморозвитку.

Плідна робота учасників у святковий день ще раз доводить: заходи, що поєднують наукові надбання з практичними напрацюваннями психологів є дієвими і потрібними. Тож побажаємо професійним психологам максимального творчого самоздійснення, поваги, розуміння і визнання!

P1011270 P1011283

P1011286 P1011292

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new