Упровадження хмарних технологій: міжнародний підхід та українські перспективи

вкл. .

Першого квітня на базі Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбувся обласний семінар – відеозустріч (з міжнародною участю) з елементами колаборативної роботи «Упровадження хмарних технологій: міжнародний підхід та українські перспективи».

Метою семінару було ознайомлення керівників методичних комісій і учителів інформатики з міжнародним досвідом упровадження хмарних технологій у навчально-виховний процес. Удосконалення навичок колаборативної роботи в хмарних сервісах.

Учасниками семінару стали науковці, методисти, учителі Білорусії, Естонії, Росії, України; методист з інформатики Сумського ОІППО Наталія Ергівна Іваненко; керівники методичних об’єднань учителів інформатики, учителі інформатики області та міста Шостки.

На семінарі висвітлювались теми: «Хмарні технології: міжнародний підхід та українські перспективи» (Слуцька І.А., Сумська область); «Навчання за межами навчального закладу: кращі практики. «Паркові уроки» (Рождественська Л.В., Естонія); «Хмарні технології в організації формуючого оцінювання за програмою «Intel» 10 версія» (Оксана Г.П., Російська Федерація); «Хмарно-орієнтоване середовище загальноосвітнього навчального закладу як нова парадигма в навчанні» (Литвинова С.Г., м.Київ); «Мобільне навчання: основні моделі і напрями впровадження» (Бугайчук К.Л., м. Харків); «Інформаційні технології для нової школи» (Ханько С.А., Білорусь); «Колаборативна мережева діяльність учасників семінару під час відеозустічі» (Слуцька І.А., Сумська область).

Учасники семінару взяли участь у дистанційному майстер-класі: «Хмарні сервіси як засоби інноваційної методики навчання інформатики. Виконання завдань в сервісах» модератором якої виступив Жук Н.І., представник Львівської області.
Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new