Практикум педагогів - географів у гостинних колег

вкл. .

2 квітня на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 відбулося засідання педагогічного практикуму слухачів очних курсів підвищення кваліфікації вчителів географії, біології, економіки, природознавства, рідного краю (куратор – Удовиченко Ірина Віталіївна)

Учасники занурилися в гостинну атмосферу колективу школи, який продемонстрував свої надбання – нові, естетично, інформаційно та матеріально-технічно оснащені предметні кабінети. Пріоритет цього навчального закладу – якісна освіта, створення позитивного навчально-виховного середовища для навчання та виховання 1700 учнів.

Ознайомлення з матеріальною базою розпочали у кабінеті географії (як потім зізнавались учні школи – їхньому улюбленому). Заступник директора з навчально-виховної роботи Давиденко Надія Іванівна презентувала свій навчальний заклад, ознайомила зі статистикою, проблемами та перспективами роботи.

Учитель географії вищої категорії Плющик Юлія Петрівна описала матеріальну базу кабінету географії: мультимедійні комплекси, що не викликають в учнів подиву; нові колекції мінералів та гірських порід; макети; гербарії; наочність у вигляді таблиць; кінотеку; метеорологічне устаткування – усе це естетично оформлене та витримане в єдиній морській тематиці (включно з фрегатом, на якому щоуроку діти відправляються у віртуальну цікаву подорож світом).

Кабінет географії був створений ще у 1988 році, на сьогодні виглядає як взірець, адже минулого року виграв міський конкурс на кращий кабінет географії. Щороку оновлюються не лише технічні засоби, а й посібники з предмету, адже колектив школи ставить на меті не лише підвищення фахової компетентності вчителя, а й формування стійких знань учнів, якісну їх підготовку до конкурсів та олімпіад, вибудовування міжпредметних зв’язків та використання інноваційних технологій у роботі.

Цікавою також була розповідь учителя-методиста Ткаченко Наталії Миколаївни щодо історії створення музею грошей (кабінет економіки) у навчальному закладі.

Екскурсія школою переконала присутніх, що адміністрація та колектив приділяє достатню увагу всім навчальним предметам. Такі ж умови – новизни та методичної відповідності створені в кабінетах біології, української мови та літератури, історії України, економіки, іноземних (англійської та німецької) мов – потрапляючи у який з’являється відчуття присутності атмосфери Лондону. Найменшенькі – учні початкових класів – також вчать цифри та букви у барвистих, облаштованих приміщеннях.

Музейні кімнати – Тараса Шевченка, музеї грошей, Великої Вітчизняної війни – містять досить цікаві та різнопланові експонати.

Кабінети, майстерні, спортивні, гімнастичні й хореографічні зали, басейн – усе це працює не лише для навчання дітей художньо-естетичного, економічного, фізико-математичного, технологічного, філологічного профілів, а й на всебічний розвиток здорової, гармонійно-свідомої особистості.

Тож дякуємо нашим колегам за приязний гостинний прийом, побажаємо подальшого професійного розвитку та визначних перемог на теренах пізнання азів наук!

Ганна ПАНАСЮРА,
прес-секретар Сумського ОІППО
 Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new