Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Відкрилась експозиція шевченкіани Ірини Гуртовенко

вкл. .

6 лютого у залі Сумської міської бібліотеки ім.Т.Шевченка урочисто  відкрилася  виставка ліноритів Ірини Гуртовенко. Експозицію склали 28 робіт сумської художниці. Вони об’єднані спільним джерелом – поезією Тараса Шевченка. Кожна графічна робота складається із оригінальної малярської  інтерпретації  Шевченкового твору (вірша, поеми, містерії) та цитатним кодом-дешифратором із поетового тексту.

Виставка  шевченкіани Гуртовенко у контексті краєзнавчо-культурологічної програма «Скарби нашого роду» (Тарас Шевченко в житті і творчості митців-земляків) стала темою для слова Юрія П’ятаченка, координатора цієї програми, старшого викладача кафедри педагогіки та інноваційних технологій Сумського ОІППО. Ним разом із Юрієм Гладенком був презентований спеціально для мистецької події підготовлений альбом-каталог «Шевченкіана Ірини Гуртовенко».

У відкритті виставки взяли участь бібліотекарі, освітяни, музейники, художники, журналісти із Сум. Зі словом про художні світи Ірини Гуртовенко виступила головний зберігач фондів Сумського обласного художнього музею ім.Никанора Онацького  Надія Юрченко. Лінорити, школа графічного мистецтва і читання поезії Т.Шевченка  під час занять у художній школі – це тема виступу художника і педагога Олекси Кузьменка, вчителя І.Гуртовенко у дитячій студії.  Мистецькі і філософські паралелі графіки сумської художниці з роботами В.Лопати, М.Примаченко постали в міркуваннях знаного в Україні і за її межами художника Ігоря Василевського. Шевченківські дні на Сумщині 2014 року і ця виставка як її неповторна  частинка  були лейтмотивом виступу заступника начальника Управління культури і туризму, національностей і релігій Сумської ОДА Любові Никонової.


 
У заході брала участь мама художниці Ганна Омелянівна Гуртовенко. Їй був подарований цей альбом і білі квіти, які Ірина любила найбільше в світі. Колектив міської бібліотеки ім. Т.Шевченка (директор Людмила Стадниченко) ошатно прикрасив справжніми кролевецькими рушниками  мистецьку вітальню, підготував теплий прийом гостей свята. Цю виставку  спільними зусиллями організували міська бібліотека ім. Т.Шевченка, Сумський ОХМ ім.Н.Онацького, Сумський ОІППО, ДД «Папірус». Модератором цієї пересувної виставки стала Людмила Федевич, авторитетний на Сумщині музеєзнавець і культуролог.
Альбом-каталог "Шевченкіана Ірини Гуртовенко


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new