Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Грінченківський тиждень

вкл. .

      З 9 по 14 грудня 2013 року творчою групою працівників та викладачів, а також слухачами курсів Сумського ОІППО проводився Грінченківський тиждень, присвячений 150-річчю з дня народження видатного українського письменника, лексикографа, педагога і громадського діяча Бориса Дмитровича Грінченка.       Тиждень містив наступні заходи: тематичну виставку, присвячену віхам життя і творчості Бориса Грінченка «Кожнеє слово хай буде в нас діло задля своєї країни!»; виставку-презентацію «Вивчення життя і творчості Бориса Грінченка на уроках української мови і літератури»; краєзнавчо-педагогічну практику «Реалізація пошуково-просвітницької програми «Скарби нашого роду» (Тарас Шевченко в житті і творчості митців-земляків), а також творчі зустрічі, презентації, мультимедійні заняття.

      За матеріалами тижня, при активній участі викладачів Сумського ОІППО телевізійним каналом «РТС» була відзнята телепередача.

      Творча група висловлює щиру вдячність колегам та партнерам проекту: Лебединському краєзнавчому музею, Нижньосироватській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б.Д. Грінченка, Сумській ОУНБ, Сумському ОЦТО та РТМ, редакційно видавничому відділу Сумського ОІППО.

Також Вашій увазі пропонуємо презентацію програми: завантажити

 
 
 


 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new