Круглий стіл з питань практичного впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти

вкл. .

15 листопада 2013 року в Міністерстві освіти і науки України під головуванням заступника Міністра Бориса Жебровського відбулося засідання круглого столу з питань практичного впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти в 2013-2014 н.р. у 1 та 2 класах загальноосвітніх навчальних закладів.

До дискусії були запрошені заступники директорів з питань початкової освіти загальноосвітніх навчальних закладів України.

Сумську область представляла заступник директора з навчально-виховної роботи з питань початкової освіти Конотопської загальноосвітньої школи І-ІП ступенів №14 Конотопської міської ради Сумської області Сверщок Світлана Миколаївна.

Борис Жебровський підкреслив роль заступника директора загальноосвітнього навчального закладу у впровадженні нового Державного стандарту.

Активно і детально обговорювалися питання планування навчального процесу, використання шкали оцінювання навчальних досягнень учнів, широке використання здоров'язбережувальних технологій, нових підручників та обладнання для комп'ютерних класів.

Світлана Миколаївна донесла високому зібранню особливості реалізації важливих нововведень в Сумській області. Адже саме від керівництва держави, управлінців усіх рівнів, учителів, батьків і громадськості залежить, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак - і всього нового покоління українців.


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new