Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

«Концептуальні засади дослідження соціально-психологічної природи бідності як стилю життя»

вкл. .

15 листопада у конференц-залі Сумського ОІППО відбувся науково-практичний семінар «Концептуальні засади дослідження соціально-психологічної природи бідності як стилю життя».

Організаторами та учасниками семінару виступили: Національна академія педагогічних наук України, Інститут соціальної та політичної психології, лабораторія психології мас і спільнот, управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, обласний центр практичної психології і соціальної роботи, КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», кафедра психології Сумського ОІППО.

Головуючим виступала Коробка Лариса, кандидат психологічних наук, доцент, старший науковий співробітник лабораторії психології мас і спільнот, завдяки злагодженим діям якої захід пройшов на високому організаційному рівні.

Семінар проходив в активній та творчій атмосфері, що підтверджує актуальність обраної теми. Кожне розглянуте питання викликало жваві дискусії, а це і психологічне тяжіння до бідності, й ілюзійна рівність можливостей нашого населення, залежність між освіченістю, прагненням свободи, віком, політичними вподобаннями й тяжінням до бідності. Учасники ознайомилися із стратегіями економічної поведінки сільського і міського населення, із особливостями поведінки у сфері здоров’я осіб з різним рівнем психологічного тяжіння до бідності, а також із різними впливами соціально-економічної нерівності на різні вікові категорії та багато іншого.

Закінчився семінар проведенням майстер-класів: з коучінгу здоров’я «Здоров’я як ресурс підвищення якості життя особи» (модератор Коробка Лариса, канд. психол. наук, доцент, ст. н. с. лабораторії психології мас і спільнот) та «Рефлексія особистого рівня психологічного тяжіння до бідності» (модератор Губеладзе Ірина, канд. психол. наук, н. с. лабораторії психології мас і спільнот).

Науковці вкотре доказали – актуальні теми, при продуманому підході, можуть бути доступними і для широкого загалу.


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new