Узагальнюємо передовий педагогічний досвід

вкл. .

nagolovnuВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, 18 травня відбулося узагальнення передового педагогічного досвіду Рогової Н.В., учителя української мови і літератури вищої категорії Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О. Бутка №10 м. Суми, з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі з обдарованими дітьми під час вивчення української мови та літератури».

У ході віртуальної комунікації з автором досвіду, Шерстюк Л.М., методист з української мови і літератури навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, надала практичні рекомендації щодо поповнення новими напрацюваннями матеріалів узагальнення досвіду, а саме:  дидактичними матеріалами щодо реалізації досвіду в умовах карантину; упорядкувати матеріали циклу уроків та позанавчальних заходів із використанням ІКТ (ураховуючи зміни до чинних програм з української мови і літератури).

Ураховуючи доповнення та зміни до опису досвіду, Шерстюк Л.М. готує матеріали для надання експертного оцінювання перед засіданням науково-методичної ради КЗ СОІППО.

За результатами схвалення матеріалів досвіду буде ініційовано проведення в жовтні 2020 року майстер-класу Рогової Н.В., учителя української мови і літератури Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О. Бутка №10 м. Суми, з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі з обдарованими дітьми під час вивчення української мови та літератури», для вчителів української філологї закладів загальної середньої освіти Сумської області.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new