Підведено підсумки обласного дистанційного проєкту «Мій світ психології»

вкл. .

golovnaВідповідно до плану роботи навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти протягом лютого – квітня 2020 року в області реалізовано дистанційний проєкт «Мій світ психології». Проєкт започатковано у 2015 році з метою підвищення рівня психологічної культури здобувачів освіти, їх мотивації до саморозвитку, самопізнання. Учасники проєкту – учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти. У 2020 році до участі в проєкті зареєструвалося 244 старшокласники з 34 районів, міст, об’єднаних територіальних громад. 

Проєкт реалізовувався у 2 етапи. На першому етапі учням необхідно було надати відповіді на тестові завдання з теми «Стрес», на ІІ етапі – створити ментальну карту до поняття «Резилієнс». 

За результатами участі у двох етапах 28 учасників відзначено дипломами, з них перших 10 – дипломами І ступеня:

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Заклад освіти

1

Олійник

Оксана Миколаївна

Пристайлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради

2

Благодарова

Маргарита Валентинівна

Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9 Конотопської міської ради

3

Крупський

Олександр Анатолійович

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 імені Ігоря Гольченка

4

Бесараб

Станіслав Віталійович

Краснопільська гімназія Краснопільської селищної ради

5

Громак

Артем Юрійович

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради 

6

Жаріков

Олександр Анатолійович

Улянівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради

7

Веретельнікова

Ілона Сергіївна

Есманьська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради

8

Прокопенко

Марія Сергіївна

Комунальний заклад Березівської сільської ради «Шевченківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад «Суничка»

9

Тарасенко

Дар’я Валеріївна

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Роменської міської ради

10

Троша

Дар’я Сергіївна

Баницький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Глухівської районної ради

11

Линник

Вікторія Олександрівна

Кам’янський заклад загальної середньої освітиІ-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради

12

Дегтяр

Дар’я Сергіївна

Дружбівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Дружбівської міської ради

13

Щербаченко

Дар’я Cергіївна

Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради

14

Лутченко

Анастасія Олександрівна

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради

15

Свирид

Дарина Олександрівна

Берестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради

16

Заєць

 Марина Володимирівна

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Роменської міської ради

17

Міхєєва

Вікторія Сергіївна

Конотопська загальнооствіня школаI-III ступенів № 10 Конотопської міської ради

18

Ярмоленко

Наталія Юріївна

Старосільська загальньоосвітня школа І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради

19

Нікіфоров

 Артем Андрійович

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради

20

Крупосій

Віталіна Юріївна

Успенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П. Головенського Буринської міської ради

21

Гопко

Евгеній Сергійович

Чернеччинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.В. Пилипенка Чернеччинської сільської ради Охтирського району

22

Будяк

 Неля В’ячеславівна

Хоружівський навчально-виховний комплекс: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Недригайлівської селищної ради

23

Сердюк

Всеволод Юрійович

Опорний заклад «Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІступенів» Охтирської міської ради

24

Кашина

Богдана Олегівна

Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради

25

Каценко

Інна Володимирівна

Берестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради

26

Кармалига

Катерина Олександрівна

Опорний заклад «Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів» Охтирської міської ради

27

Соколовська

Евеліна Володимирівна

Козацький навчально-виховний комплекс: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бочечківської сільської ради

28

Лисенко

Станіслав Сергійович

Самотоївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради

Інформацію про завдання проєкту та відповіді до них, протокол з результатами участі в кожному з етапів розміщено на сайті комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (рубрика «Психологічна служба системи освіти») та сайті навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (режим доступу: http://nmcps.sumy.sch.in.ua).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new