Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №12-ОД  Про підсумки відбіркового етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №13-ОД Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 02.12.2019 № 775-ОД «Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 08.01.2020 № 6-ОД Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 18.12.2019 № 801-ОД

Наказ ДОН СОДА від 18.12.2019 №801-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році 

Наказ ДОН СОДА від 02.12.2019 №775-ОД Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Моніторингове дослідження якості математичної освіти учнів (студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Олімпіадний марафон. Предмет – українська мова та література

вкл. .

golovna14-15 січня 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

В олімпіаді взяло участь 75 учнів, із них 18 учнів 8-х класів, 16 – 9-х, 19 – 10-х, 22 учні  – 11-х класів.

Найчисельнішими були команди м. Суми (8 осіб), м. Шостка (6 осіб), м. Конотоп (5 осіб).

За результатами виконаних завдань олімпіади з української мови та літератури визначено 37 переможців: 8 клас – 9 учнів, 9 клас – 8, 10 клас – 9, 11 клас – 11 учнів.

Найкращі результати (100 % результативність) мають учасники команди м. Суми (8 учасників – 8 призових місць), м. Глухів (3 учасники – 3 призових місця), м. Охтирка (2 учасники – 2 переможці); Білопільського, Липоводолинського, Середино-Будського, Ямпільського районів; Дружбівської, Краснопільської, Недригайлівської  селищних рад; Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України (1 учасник – 1 переможець).

Призові місця вибороли учні закладів загальної середньої освіти м. Шостка (6 учасників – 5 переможців); м. Конотоп (5 учасників – 4 переможці), м. Лебедин (3 учасники – 2 переможці).

По одному переможцю мають: Глухівський, Путивльський райони, м. Ромни, Кролевецька міська рада, Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо-обдарованих дітей».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new