Підсумки результативності складання учасниками ДПА/ЗНО 2019 року в Сумській області

вкл. .

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 2 жовтня 2019 року на базі Сумського ОІППО відбувся обласний вебінар-нарада «Підсумки результативності складання учасниками ДПА/ЗНО 2019 року в Сумській області».

Мета та завдання заходу: ознайомити  відповідальних осіб за проведення ЗНО у районах (містах), об’єднаних територіальних громадах, керівників районних (міських) методичних об’єднань із аналізом результатів ДПА/ЗНО випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти Сумської області, прокоментувати та порівняти результати випускників 2017, 2018, 2019 років, урахувати особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Відкрила вебінар-нараду Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, яка наголосила на важливості дотримання процедури проведення ЗНО, відповідальному ставленні здобувачів освіти до участі у державній процедурі оцінки своїх навчальних досягнень.

Про те, як працювати із аналітичною інформацією щодо результатів ЗНО/ДПА, яка розміщена на серверах Українського центру оцінювання якості освіти, та які конструктори застосовувати і використовувати у своїй роботі, розповіла учасникам веб-трансляції Ханікова В.О., куратор Сумської області, методист організаційно-методичного відділу Харківського РЦОЯО.

Підсумки зовнішнього незалежного оцінювання 2019 та місце Сумської області у предметних всеукраїнських рейтингах прокоментувала Остапенко О.І., завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання.

Із обласними рейтингами успішності результатів ДПА/ЗНО випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти районів (міст), об’єднаних територіальних громад учасників заходу ознайомили методисти відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання - Борисенко О.Ф., Браткова Г.М. 

За підсумками наради відповідальним за організацію та проведення ЗНО, керівникам районних (міських) методичних об’єднань були надані методичні рекомендації.

Веб-трансляцію можна переглянути за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=rRJWadCg53o

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new