Готуємося до ЗНО (методичний порадник у м. Охтирка)

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2019 рік, 26 вересня 2019 року на базі Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів 11 класів до ЗНО, ДПА з української мови та літератури» для вчителів-філологів м. Охтирка.

На заході були присутні 38 учителів української мови та літератури.

Розпочала роботу методист з української мови та літератури Сумського ОІППО Шерстюк Л.М., яка проаналізувала результати ЗНО-2019, ознайомила педагогів з організаційно-методичними аспектами проведення ЗНО-2020 з української мови й літератури та методикою виконання тестових завдань різних форм; провела заняття щодо використання електронних ресурсів у роботі, надала методичні рекомендації з підготовки учнів до складання ЗНО з української мови та літератури, організації самоосвітньої діяльності вчителів з підвищення власного фахового рівня; відзначила важливу роль дидактичного забезпечення шкільного кабінету у формуванні предметних, міжпредметних та ключових компетентностей.

Між учасниками заходу відбувся обмін досвідом щодо застосування різноманітних прийомів підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Підсумки підбили у форматі «круглого столу», де вчителі зазначили, що підготовка до ЗНО – це системна й цілеспрямована діяльність.

Довідково. За період з 2016 по 2019 рік Сумським ОІППО проведено 18 заходів (методичних порадників, мобільних консультаційних пунктів, вебінарів, інструктивно-методичних нарад) щодо підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new