Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №12-ОД  Про підсумки відбіркового етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №13-ОД Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 02.12.2019 № 775-ОД «Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 08.01.2020 № 6-ОД Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 18.12.2019 № 801-ОД

Наказ ДОН СОДА від 18.12.2019 №801-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році 

Наказ ДОН СОДА від 02.12.2019 №775-ОД Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Моніторингове дослідження якості математичної освіти учнів (студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Методичний порадник «Тайм-менеджмент заступника директора з навчально-виховної роботи»

вкл. .

ГОЛОВНУ resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 17 вересня на базі Косівщинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. імені Лесі Українки Сумської районної ради Сумської області відбувся методичний порадник «Тайм-менеджмент заступника директора з навчально-виховної роботи».

Учасники методичного порадника – 19 заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Сумського району.

Захід відкрила й провела методист з управлінської діяльності Сумського ОІППО Іващенко І.І.

Мета методичного порадника – підвищити рівень обізнаності заступників директорів з навчально-виховної роботи щодо ефективного використання базових положень тайм-менеджменту в щоденній роботі заступника директора.

У рамках методичного порадника теоретично висвітлено й обговорено актуальні питання тайм-менеджменту:

  • базові положення тайм-менеджменту заступника директора з навчально-виховної роботи;
  • самоменеджмент заступника директора з навчально-виховної роботи;
  • технологія тайм-менеджменту в щоденній роботі заступника директора з навчально-виховної роботи.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи взяли участь у психологічному практикумі «Створюємо команду взаємодії: тайм-менеджмент ефективного спілкування «по вертикалі», який провела Шуліпа Я.О., практичний психолог Опорного закладу Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. Сумської районної ради Сумської області.

Методичний порадник відвідала Назарова О.І., завідувач методичного кабінету відділу освіти Сумської райдержадміністрації.

Захід проведено у формі плідного консультативного діалогу. За підсумками роботи учасникам методичного порадника надано методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new