Обласна нарада-семінар директорів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів Сумської області

вкл. .

 viber 2019 06 21 06 59 46Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 20 червня на базі Грунського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Охтирської районної ради відбулася нарада-семінар для директорів та заступників директорів МНВК Сумської області «Методика розробки навчальних планів для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти за робітничими професіями в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті».

Самойленко Н.Ю., директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, ознайомила присутніх з особливостями організації навчально-виробничого процесу в МНВК відповідно до Стандартів на компетентнісній основі. У формі консультаційного діалогу пройшов виступ «Методика розробки навчальних планів для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти за робітничими професіями «Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С» та «Швачка» заступника директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Скиби В.М.. Методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області Ященкова Є.І. акцентувала увагу присутніх щодо методичних аспектів професійної підготовки учнів. Коренева І.В, методист з трудового навчання Сумського ОІППО зосередила увагу присутніх на методичних рекомендаціях щодо викладання трудового навчання на наступний навчальний рік, а саме технологічного профілю.

На обласній нараді-семінарі були присутні: Сітало В.Д., начальник відділу освіти, молоді та спорту Охтирського району; Сень Л.П., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Охтирського району.

Під час проведення «круглого столу» директори МНВК обговорили зміни в нормативній базі створення Ресурсних Центрів України.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new