Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №12-ОД  Про підсумки відбіркового етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №13-ОД Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 02.12.2019 № 775-ОД «Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 08.01.2020 № 6-ОД Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 18.12.2019 № 801-ОД

Наказ ДОН СОДА від 18.12.2019 №801-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році 

Наказ ДОН СОДА від 02.12.2019 №775-ОД Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Моніторингове дослідження якості математичної освіти учнів (студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Обласна школа молодого управлінця

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 11 червня на базі Нижньосироватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради для заступників директорів з навчально-виховної (виховної) роботи закладів загальної середньої освіти Сумської області проведено обласну школу молодого управлінця «Тайм-менеджмент заступника директора з навчально-виховної роботи».

Із 21 учасника заходу – 19 заступників директорів з навчально-виховної роботи та 2 заступники директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти. У роботі обласної школи молодого управлінця брала участь Шафоростова А.І., начальник відділу освіти Нижньосироватської сільської ради Сумського району.

Учасників обласної школи молодого управлінця привітав Панченко Б.О., директор Нижньосироватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради.

Іващенко І.І., методист з управлінської діяльності Сумського ОІППО, ознайомила присутніх із планом роботи обласної школи молодого управлінця та виступила з доповіддю «Базові положення тайм-менеджменту заступника директора з навчально-виховної роботи. Основні закони тайм-менеджменту».

Курган О.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Есманьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради, провела з учасниками обласної школи молодого управлінця практичне заняття зі створенням лепбуку «Професійні якості заступника директора в контексті реалізації концепції «Нова українська школа» та поділилась досвідом з використання сервісів Google в роботі заступника директора.

Кобзар С.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Нижньосироватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради, поділилась досвідом зі створення та організації віртуальної учительської як засобу застосування тайм-менеджменту в щоденній роботі заступника директора.

Каблюк В.В., практичний психолог Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради, провела з учасниками тренінгові заняття «Вчимося спілкуватись «по вертикалі». Навички ефективного спілкування».

Учасники обласної школи молодого управлінця підвищили професійний та методичний рівні з організації роботи заступника директора з позиції тайм-менеджменту. За підсумками роботи обласної школи молодого управлінця учасникам надано методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new