Засідання обласної творчої групи вчителів предмета «Захист Вітчизни»

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 03 червня 2019 року на базі Сумського ОІППО відбулось засідання обласної творчої групи вчителів предмета «Захист Вітчизни» з теми «Дидактико-методичне забезпечення предмета «Захист Вітчизни».

У роботі засідання обласної творчої групи взяли участь вчителі Білопільського району, Слобідської сільської ради Буринського району, Боромлянської сільської ради Тростянецького району, Степанівської селищної ради Сумського району, м. Лебедин, які викладають предмет «Захист Вітчизни».

Сукачова Н.М., методист з національно-патріотичної роботи та «Захисту Вітчизни» навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, висвітлила питання про дидактичні особливості відеофільму як екранного посібника у закладах загальної середньої освіти.

Під час проведення «круглого столу» за темою «Створення дидактико-методичних матеріалів: перегляд та відбір відеосюжетів для обласної відеотеки за навчальною програмою предмета «Захист Вітчизни» 10 клас (сервіс електронної пошти Gmail)», члени обласної творчої групи презентували фрагменти занять з відеосюжетами за програмою навчального предмета «Захист Вітчизни» (10 клас). Обговорили результати проведення апробації уроків з відеосюжетами та намітили план подальшої роботи з цього напрямку: продовжити відбір відеосюжетів для обласної відеотеки за програмою навчального предмета «Захист Вітчизни» 10 клас з обраної теми; провести апробацію перегляду відеосюжетів у закладі загальної середньої освіти за місцем роботи вчителя предмета «Захист Вітчизни», члена обласної творчої групи.

Члени обласної творчої групи отримали методичні рекомендації з теми «Дидактико-методичне забезпечення викладання предмета «Захист Вітчизни».

01

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new