«Мрій і Твори»

головну result«Мрій і Твори», під таким гаслом 30 травня 2019 року відбувся творчий звіт художньо-естетичного напряму Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 м. Суми, на який були запрошені Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, Сердюк О.П., завідувач навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку, методист з музики та естетичних дисциплін Сумського ОІППО.

Протягом двох годин учні та вчителі закладу освіти зі сцени ПК ВАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» дарували присутнім у залі свої творчі надбання. Глядачі мали змогу насолоджуватись хореографічними, театралізованими постановками, поринути у світ вокальної та інструментальної класичної, сучасної музики.

Після кожного виступу виконавці отримували бурні оплески та квіти.

Удовиченко І.В. привітала Рогову В.І., директора Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 м. Суми зі здобутками школярів (учасники міжнародних, всеукраїнських, обласних мистецьких конкурсів і фестивалів), виразила сподівання на подальшу співпрацю закладу та Сумського ОІППО за напрямом роботи художньо-естетичного спрямування.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new