Авторська творча майстерня

вкл. .

 result14 травня 2019 року в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за ініціативи ректора Сумського ОІППО Ю.Нікітіна відбулася зустріч учителів історії з І. Щупаком, кандидатом історичних наук, директором Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума»;

І. Піскарьовою, керівником освітнього відділу Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума»; В. Базилевським, координатором освітніх програм Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума».

У рамках зустрічі було розглянуто нові стандарти, програми, нові та старі проблеми історичної освіти; особливості викладання історії Другої світової війни та Голокосту тощо. Представлено нові підручники для 6-го класу (автори І.Щупак, І.Піскарьова, О.Бурлака) і для 11-го класу (І.Щупак).

У закладах загальної середньої освіти м. Суми відбулося знайомство з освітньою та науковою діяльністю Інституту «Ткума» і Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», розглянуті можливості участі у фахових історичних конкурсах для вчителів і школярів. Також відбулась презентація навчально-методичних видань з історії Голокосту. Представив літературу та напрями роботи Інституту «Ткума» Владислав Базилевський та Ірина Піскарьова.

Ігор Щупак представив інтерактивний підручник «Всесвітня історія» для учнів 10-го та 11-го класів, написаний з урахуванням особливостей мислення сучасної молоді. Автор продемонстрував можливості ефективного використання інноваційних мультимедійних технологій – зокрема, QR-кодів, які містять посилання на кінохроніки і відеоролики, присвячені різноманітним історичним подіям. У підсумку учасники зустрічі відмітили вдалий формат зустрічі: теорія поєднана з практикою у ефективному живому спілкуванні.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new