Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

вкл. .

logoВідповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.11.2018 № 1/9-680 «Про проведення ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», у період з листопада 2018 по квітень 2019 року відбувся ХVІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». До розгляду в конкурсі приймалися роботи на тему «Духовні святині рідного краю» у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових та творчих конкурсах регіонального, державного рівнів.

Фахове журі визначило п’ять переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу з кожної номінації.

Номінація «Література»

1. Чубур Богдан Романович, учень І курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти» (Дивовижна сімка рідного міста (каліграми). Керівник – Курило Наталія Григорівна, викладач української мови та літератури Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти».

2. Петрусенко Олеся Дмитрівна, учениця 9 класу Комунального закладу Сумської обласної ради – Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою (Славний Глухів запрошує (путівник). Керівник – Бикова Наталія Миколаївна, учитель української мови та літератури Комунального закладу Сумської обласної ради – Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.

3. Мартин Анастасія Іванівна, учениця 11 класу Смілівського ліцею – закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Феодосія Сахна Роменської районної ради Сумської області (Сміле: дорога до храму (есе). Керівник – Любич Надія Василівна, учитель української мови та літератури Смілівського ліцею – закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Феодосія Сахна Роменської районної ради Сумської області.

4. Турчин Аліна Дмитрівна, учениця 10 класу Опорного навчального закладу «Хмелівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Роменської районної ради Сумської області» (Церква в долі художника Валерія Зосенка (феєрія з вікімандрами). Керівник – Лобода Ольга Павлівна, учитель зарубіжної літератури Опорного навчального закладу «Хмелівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Роменської районної ради Сумської області».

5. Калініченко Андрій Олександрович, учень 7 класу Пристайлівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області (Від А до Я вся Україна моя (лірична абетка). Керівник – Калініченко Ольга Михайлівна, учитель української мови та літератури Пристайлівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області.

Номінація «Історія України і державотворення»

1. Ніколаєнко Каріна Євгенівна, учениця 10 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя України Олександра Аніщенка Сумської міської ради (Зруйновані храми Буринщини – пам’ять поколінь про духовні святині українського народу). Керівник – Шульчевська Світлана Єгорівна, учитель історії Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя України Олександра Аніщенка Сумської міської ради.

2. Верчак Анна Віталіївна, учениця 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, м. Суми (Життя та діяльність Миколи Омельяновича Макаренка). Керівник – Калашник Тетяна Олександрівна, учитель історії Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, м. Суми.

3. Ким Альона Альбертівна, учениця ІІ курсу Державного навчального закладу «Глухівське вище професійне училище» Сумської області (Вінчає Глухів в славі і граніті). Керівник – Клюєва Наталія Григорівна, викладач історії Державного навчального закладу «Глухівське вище професійне училище» Сумської області.

4. Голуб Дмитро Анатолійович, Шапаренко Анна Миколаївна, Білокур Рустам Ахмедович, учні ІІІ курсу Державного професійно-технічного закладу «Хотінський професійний аграрний ліцей» (Туристсько-краєзнавчий маршрут «Об’єкти історико-культурної спадщини Сумського району»). Керівник – Сорока Ганна Вікторівна, викладач історії та правознавства Державного професійно-технічного закладу «Хотінський професійний аграрний ліцей» Сумської області.

5. Улітіна Анастасія Дмитрівна, учениця 9 класу Мазівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради Сумської області (Пам’ятник дерев’яного зодчества церква Вознесіння Господнього м. Путивль). Керівник – Сахненко Оксана Петрівна, учитель історії Мазівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради Сумської області.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.05.2019 №613 «Про підсумки 4-го (підсумкового) етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» та на підставі рішення журі 4-го (підсумкового) етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за результатами перевірки конкурсних робіт переможцями визначено:

у номінації «Література»

Калініченка Андрія Олександровича, учня 7 класу Пристайлівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради (лірична абетка «Від А до Я вся Україна моя»).

Керівник – Калініченко Ольга Михайлівна, учитель української мови та літератури Пристайлівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради;

у номінації «Історія України і державотворення»

Ніколаєнко Каріну Євгенівну, ученицю 10 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя України Олександра Аніщенка Сумської міської ради (Зруйновані храми Буринщини – пам’ять поколінь про духовні святині українського народу).

Керівник – Шульчевська Світлана Єгорівна, учитель історії Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя України Олександра Аніщенка Сумської міської ради.

Голуба Дмитра Анатолійовича, Шапаренко Анну Миколаївну, Білокур Рустама Ахмедовича, учнів ІІІ курсу Державного професійно-технічного закладу «Хотінський професійний аграрний ліцей» (Туристсько-краєзнавчий маршрут «Об’єкти історико-культурної спадщини Сумського району»).

Керівник – Сорока Ганна Вікторівна, викладач історії та правознавства Державного професійно-технічного закладу «Хотінський професійний аграрний ліцей» Сумської області.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new