СВІТ ДИТЯЧИХ ПРОБЛЕМ ТА ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ СПРАВИТИСЯ З НИМИ НАЙБІЛЬШ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ЇЇ ПСИХІКИ СПОСОБОМ

вкл. .

golovna resultПрактичних психологів інтернатних закладів Сумщини навчали використовувати арт-методи в роботі з дітьми. Арт-методи дозволяють опрацювати будь-які психотравмуючі ситуації: нерозуміння близьких, їх холодність або гіперопіку, горе, втрату, тяжку хворобу, втрату довіри до світу. Вони допомагають зрозуміти свій внутрішній світ, усвідомити власний потенціал і оцінити можливість змін. У роботі з дітьми важливо використовувати гнучкі форми психокорекції, арт-методи надають дитині можливість програвати, переживати, усвідомлювати конфліктну ситуацію, яку-небудь проблему найбільш зручним для її психіки способом.

Семінар для практичних психологів інтернатних закладів на базі Сумського дитячого будинку імені С.П. Супруна проходив у формі інтерактивного заняття під модеруванням методиста навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти А.Б.Растроста.

У ході взаємодії практичні психологи ознайомилися з арт-методами, що гармонізують емоційний стан людини, знижують негативні переживання і трансформують їх у позитивні емоційні стани. Учасники обговорили особливості використання казки у груповій та індивідуальній роботі з дітьми та підлітками, опрацювали методику створення умов для конструктивного вирішення проблемної ситуації.

Практичним психологам інтернатних закладів надано рекомендації щодо особливостей використання арт-методів у психокорекційній роботі з учасниками освітнього процесу.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new