Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

ЯК ПЕДАГОГУ ЗАХИСТИТИСЬ ВІД ПРОФЕСІЙНОГО ВИГОРАННЯ

вкл. .

вигоранняВисока емоційна напруженість професійної діяльності педагога, нестандартність педагогічних ситуацій, відповідальність і складність праці збільшують ризик розвитку синдрому «професійного вигорання». Методи гармонізації психофізичного стану педагога, питання збереження психічного здоров’я розглядали в рамках обласного семінару.

Захід, проведений 20 березня 2019 року навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти на базі Сумського будівельного коледжу, об’єднав соціальних педагогів закладів вищої та професійної (професійно-технічної) освіти Сумщини.

З поняттями «вигорання», «синдром «професійного вигорання», «ознаки та фактори, що впливають на професійне вигорання», «симптоми стресу» учасників ознайомили методисти навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти С.О.Гавриленко та Л.О.Кондратенко. Акцентовано увагу присутніх на завданнях та змісті профілактичної роботи соціального педагога щодо попередження професійного вигорання.

У ході інтерактивної взаємодії фахівці випробовували методи і прийоми допомоги в ситуації професійного стресу, працювали над гармонізацією власного емоційного стану як потенціалу для подолання деструктивних змін особистості та особистісного росту. Учасники семінару навчалися аналізувати власні почуття, що виникають під час виконання професійних обов’язків, визначити наявність ознак кризових періодів.

Соціальним педагогам надано рекомендації щодо використання методів профілактики професійного вигорання на різних стадіях стресової ситуації.

Учасники семінару дійшли висновку, що збереження психічного здоров’я вимагає від людини рішучих дій і, перш за все, не бути покірним заручником життєвих обставин, а свідомо проявляти турботу про власне душевне благополуччя.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new