ДОРОЖНІ КАРТИ НУШ. Від теорії до практичних проектів

вкл. .

07 rezult

Дорожні карти НУШ. 13-15.03.2019, м. Шостка. Курси відбулись на базі Шосткінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 (викладач - доц. М. Жук). Під час курсів активно обговорювали потенціал використання технології дорожніх карт при реалізації «Нової української школи». 

Розглянули важливість визначення пріоритетів-індикаторів НУШ, перегляду власного досвіду з позицій нових задач, швидкого знаходження та використання аналогового досвіду, напрямів удосконалення власного досвіду. Проаналізували потребу у нових практиках у відповідності до змін пріоритетів у підготовці до запровадження нових програм, формування основних компетентостей, задач по формуванню випускника НУШ. Розглянули нові пошукові можливості та основні веб-ресурси НУШ.

Під час курсів М. Жуком було проведено ще декілька консультативних сесій. 

1. Дискусія на нараді директорів м. Шостка з проблем викликів НУШ та потенціалу їх вирішення через технології дорожніх карт. 
2. Дві зустрічі зі школярами. Під час зустрічі з учнями Шостинської гімназії М.Жук взяв участь в обговорення рекламних роликів з популяризації української мови. На зустрічі зі школярами Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 було обговорено питання наукових досліджень школярів та пошук партнерів через їх просування в україномовному та англомовному інтернеті. 
3. Розпочато реалізацію телекомунікаційного проекту для учнів 1 класів. Ідея проекту виникла під час лютневих курсів «Дорожні карти НУШ», які відбулись у Шостці. Проект активно підтримала керівник відділу освіти Шостинської міської ради Н.Сергійко. Ініціатори проекту - Шосткинська спеціалізована школи І ступеня № 13 Сумської області (директор В.Балицька) та НВК «Гуцульщина» Рожнівський Ліцей Івано-Франківської області ( директор О.Радиш). Координатор проекту – М.Жук. Науковим консультантом проекту погодилась бути  доктор філологічний наук професор О.М. Семеног (СумДПУ). 15.03.2019 проведено першу телеконференцію. Дітям дуже сподобалось. Мета – формування мовленево-комунікативної компетенції через спілкування школярів різних регіонів України. Це пілотних проект, який може перерости у мережевий міжнародний проект. На фото як аудиторія курсів та окремих сесій, так і цікаві світлини  з життя Шосткинської школи №1.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new