ІННОВАЦІЇ В РОБОТІ ПЕДАГОГА ПОЗАШКІЛЛЯ

вкл. .

 resultГотовність педагогів закладів позашкільної освіти використовувати інновації, працювати в умовах інноваційного освітнього простору розглядали в рамках навчального тренінгу практичні психологи закладів позашкільної освіти Сумщини.

Захід проведено навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 27 лютого 2019 року на базі Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді.

Реалізація нових векторів розвитку позашкільної освіти потребує використання інноваційних педагогічних технологій, творчого пошуку нових чи вдосконалених концепцій, принципів, підходів до освіти, суттєвих змін у змісті, формах і методах навчання, виховання.

У ході інтерактивної взаємодії під керівництвом Л.О. Кондратенко, методиста навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, учасники тренінгу визначилися з поняттям «інноваційна освітня технологія» та її складовими; розробили портрет сучасного керівника гуртка та творчого об’єднання, готового до впровадження освітніх інновацій; проаналізували власну здатність до інноваційної діяльності.

Актуальною для практичних психологів була робота з метафорою як засобом пошуку особистісних та професійних ресурсів для фахового саморозвитку та формування готовності працювати в умовах реформування позашкільної освіти.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new