Методичний порадник для педагогів м. Ромни

вкл. .

na golovnu resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 22 лютого на базі відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради проведено методичний порадник за темою «Передовий педагогічний досвід у контексті інновацій в освіті» для методистів методичного кабінету, керівників закладів освіти міста Ромни.

Мета заходу – надати методичну допомогу з питань виявлення, вивчення, узагальнення, поширення та впровадження передового педагогічного досвіду.

На заході були присутні: завідувач методичного кабінету, методисти методичного кабінету відділу освіти, заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти, вихователі-методисти закладів дошкільної освіти у загальній кількості 26 осіб.

Відкрила методичний порадник Мальцева Г.М., завідувач методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради.

У рамках порадника Курган О.В., методист з експериментально-дослідної діяльності та передового педагогічного досвіду навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, висвітлила питання:

  • передовий педагогічний досвід у контексті інновацій в освіті;

  • організація роботи методичної служби з виявлення, вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду;

  • основні вимоги до оформлення матеріалів передового педагогічного досвіду.

Під час проведення «круглого столу» усі учасники мали можливість ознайомитись з матеріалами узагальнених передових педагогічних досвідів на районних (міських), обласному рівнях, схвалених радами методичних кабінетів, вченою радою КЗ Сумський ОІППО.

За результатами порадника учасники отримали методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new