Сучасне навчання для роботи з керівними кадрами

вкл. .

головна resultРеформування освіти вимагає і реформування адміністративного ресурсу, яке має бути не лише ефективним, а й науковим та своєчасним. «Інститут модернізації змісту освіти» реагує на сучасні освітні виклики – наприкінці лютого на базі Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» було проведено навчання тренерів для керівних кадрів. У складі команди навчання були і представники Сумської області – Вікторія Перлик, старший викладач кафедри педагогіки, спеціальної освіти і менеджменту Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Валентина Балицька, директор Шостинської спеціалізованої школи І ступені №13 Шосткинської міської ради Сумської області.

Навчання, метою якого була підготовка тренерів для забезпечення регіональної поточної методичної підтримки керівних кадрів, проводилось в тренінгових формах з 18 по 22 лютого, із практичною управлінською частиною на базі Боярського академічного ліцею «Гармонія». Учасниками розроблялись навчальні плани та модулі для регіональних програм роботи з керівниками кадрами (директорами) Нової української школи.

Серед тренерів – відомі за межами України науковці та практики: Наталія Клокар, завідувач кафедри публічного управління та менеджменту освіти «Інституту модернізації змісту освіти», доктор педагогічних наук, професор; Наталія Гончаренко, заступник директора Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти»; Лукіна Тетяна Олександрівна, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри управління освітою Національної академії державного управління при президентові України; пан Арто Ваахтокарі, керівник програми «Фінська допомога у реформуванні Нової української школи».

Варто відмітити, що це перший навчальний блок, за очно-дистанційною формою, менеджери освіти продовжать його у різних формах, зокрема дистанційною, за підтримки видавничої групи ТОВ «МЦФЕР-Україна»

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new