Методичний порадник з фізики

вкл. .

03 rezultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 19 лютого 2019 року на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО з фізики в 2019 році».

Мета заходу – ознайомити вчителів з видами діяльності щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2019 році.

Відкрила методичний порадник методист з фізики та астрономії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Карпуша В.М., яка розповіла та надала методичні рекомендації щодо діяльності вчителя з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання учнів з фізики, способів допомоги учням у підготовці до ЗНО-2019.

На заході були присутні вчителі фізики, методист методичного кабінету відділу освіти Лебединської міської ради.

Учасники порадника, під керівництвом Карпуші В.М., оцінили завдання сертифікаційної роботи з фізики ЗНО-2018 на відповідність навчальним цілям таксономії Блума; визначили уміння, які забезпечують успішне розв’язування графічних задач з фізики.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new