Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Методичний порадник «Атестація педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти»

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи КЗ Сумський ОІППО на 2019 рік, 14 лютого 2019 року на базі Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія було проведено методичний порадник для директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти м. Охтирка за темою «Атестація педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти».

Захід було проведено Перлик В.В., методистом з управлінської діяльності навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку КЗ Сумський ОІППО.

До програми методичного порадника було включено: презентацію «Нормативно-правове регулювання проведення атестації у закладах загальної середньої освіти» та «Організаційно-методичне забезпечення атестації педагогічних і керівних кадрів у закладі загальної середньої освіти» (виступ Перлик В.В.). Окрім того присутніх було ознайомлено із технологічним забезпеченням процесу атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

У роботі методичного порадника взяли участь Міняйлова Н.М., завідувач методичним кабінетом відділу освіти Охтирської міської ради, директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти м. Охтирка у кількості 20 осіб.

Захід завершився плідним консультативним діалогом (засіданням у форматі «круглого столу») за темою методичного порадника учасників зібрання та наданням методичних рекомендацій учасникам щодо проведення атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new