ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО (ОЧНОГО) ФІНАЛУ ЗМАГАНЬ УСНОГО РАХУНКУ ПРАГЛІМІНЕ (естонсько-український проект «Міксіке»)»

вкл. .

pranglimineВідповідно до листа Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 14.01.2019 № 22/11-10 «Про участь в обласному (очному) фіналі змагань усного рахунку Прангліміне (естонсько-український проект «Міксіке»)», на базі Сумського ОІППО проведено обласний (очний) фінал змагань усного рахунку Прагліміне та підбито підсумки 50 хвилинних змагань (он-лайн режим).

Переможцями у вікових категоріях стали:

«1-3 класи»:

  • Любивий Вадим, учень 2 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області», результат – 11866 балів (І місце);

  • Сивокінь Даниїл, учень 2 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області», результат – 9063 бали (ІІ місце);

  • Жинжер Єлисей, учень 3 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області», результат – 5648 балів (ІІІ місце);

«4-6 класи»:

  • Богославський Ярослав, учень 4 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області, результат – 11833 бали (І місце);

  • Коряк Давид, учень 6 класу Сумської гімназії № 1 м. Суми, результат – 9872 бали (ІІ місце);

  • Гмирко Дарія, учениця 4 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області, результат – 8078 балів (ІІІ місце);

«7-11 класи дівчата»:

  • Коломієць Анастасія, учениця 8 класу Конотопської гімназії Конотопської міської ради», результат – 10539 балів (І місце);

  • Петренко Анастасія, учениця 8 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Шосткинської міської ради Сумської області», результат – 9974 бали (ІІ місце);

  • Недайхліб Марія, учениця 10 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 9 м. Суми, результат – 6677 балів (ІІІ місце);

«7-11 класи хлопці»:

  • Щебетун Руслан, учень 7 класу Опорного навчального закладу «Хмелівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Роменської районної ради, результат – 16165 балів (І місце);

  • Голуб Максим, учень 10 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області», результат – 13292 бали (ІІ місце);

  • Хомік Єгор, учень 9 класу Конотопської гімназії Конотопської міської ради, результат – 13247 балів (ІІІ місце);

«Сеньйори»:

  • Кибенко Михайло, учитель Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 5» Шосткинської міської ради, результат – 13290 балів (І місце);

  • Щебетун Віктор, учитель Опорного навчального закладу «Хмелівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Роменської районної ради, результат – 13 022 бали (ІІ місце);

  • Слєдзєвський Юрій, учитель Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької районної ради, результат – 10 407 балів (ІІІ місце),

«Сеньйорити»:

  • Вакуленко Олена, учитель Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради, результат – 10664 бали (І місце);

  • Мучарова Людмила, учитель Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради, результат – 9009 балів (ІІ місце);

  • Кутняк Ірина, учитель Комунального закладу Сумської обласної ради Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, результат – 5862 бали (ІІІ місце).

Для участі у Національному фіналі змагань усного рахунку Прангліміне (естонсько-український проект «Міксіке»), який відбудеться на початку березня 2019 року в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, запрошуються фіналісти, відповідно до списку:

з/п

ПІБ

Район/місто

Заклад загальної середньої освіти

Вікова категорія

1

Любивий Вадим

м. Шостка

Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області»

учень 2 класу

2

Сивокінь Даниїл

м. Шостка

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня

13 Шосткинської міської ради Сумської області»

учень 2 класу

3

Демянчук Ілля

м. Ромни

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф.Йоффе Роменської міської ради

учень 1 класу

4

Богославський Ярослав

м. Шостка

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня
№ 13 Шосткинської міської ради Сумської області

учень 4 класу

5

Коломієць Анастасія

м. Конотоп

Конотопська гімназія Конотопської міської ради

учениця

8 класу

6

Щебетун Руслан

Роменський район

Опорний навчальний заклад «Хмелівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Роменської районної ради

учень 7 класу

7

Голуб Максим

м. Шостка

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області

учень 10 класу

8

Хомік Єгор

м. Конотоп

Конотопська гімназіяКонотопської міської ради

учень 9 класу

9

Кибенко Михайло

м. Шостка

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа

I-III ступенів № 5» Шосткинської міської ради

учитель

10

Вакуленко Олена

м. Суми

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

7 імені Максима Савченка Сумської міської ради

учитель

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new