Методичний порадник з підготовки до ДПА, ЗНО з історії України

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 29.01.2018 методистом з історії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Третьяковою О.В. було проведено методичний порадник за темою «Підготовка учнів до ДПА, ЗНО з історії України: практичний аспект».

У методичному пораднику взяли участь учителів історії закладів загальної середньої освіти Чернеччинської, Чупахівської, Хухрянської, Грунської об’єднаних територіальних громад 14 та Охтирського район.

Третьякова О.В. акцентувала увагу вчителів на: методиці роботи з тестовими завданнями з історії України; способах формування хронологічних, картографічних умінь учнів; тестових завданнях, які передбачають опрацювання фрагментів історичних джерел; формах і видах завдань державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання; конкретизації історико-географічних знань про об’єкти минулого, усвідомлення причинно-наслідкових зв’язків і значення подій, явищ і процесів, зумовлених просторовим розташуванням об’єктів.

Досвідом роботи щодо підготовки учнів до ДПА/ЗНО з історії України поділилися вчителі історії Чернеччинської та Грунської ОТГ (Бордун З.В., Олефіренко Л.В., Берюк Н.О.).

По закінченню роботи вчителі отримали методичні рекомендації щодо підготовки учнів до ДПА/ЗНО з історії України.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new