Використання декоративно-ужиткового мистецтва у трудового навчанні

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 24 січня 2019 року на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся семінар-практикум «Використання декоративно-ужиткового мистецтва у викладанні трудового навчання», на якому були присутні 40 учителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти області.

Питання особливостей формування ключових компетентностей в учнів на уроках трудового навчання  висвітлила Коренева І.В., методист з трудового навчання Сумського ОІППО, надавши методичні рекомендації з використання декоративно-ужиткового мистецтва на уроках.

Презентувала результати роботи гуртківців відділу соціальної реабілітації Сьома С.О., методист Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

У рамках заходу проведено два майстер-класи: «Технологія виготовлення ляльки-мотанки» та «Художньо-декоративні особливості народної іграшки» керівником гуртка Окунь О.М. та методистом Покутньою Л.М.

Учасники обласного семінару-практикуму мали змогу взяти участь у практичній частині майстер-класів та обмінятися досвідом роботи з трудового навчання.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new