Тренінг «Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок»

вкл. .

головну resultВідповідно до плану заходів проекту «Сприяння освіті», у закладах дошкільної освіти в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation (Королівство Данія), 22 січня 2019 року на базі Сумського закладу дошкільної освіти (центр розвитку дитини) № 18 «Зірниця», відбувся установчий тренінг «Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок», у якому брали участь 10 закладів дошкільної освіти Сумської області, які увійшли до переліку закладів дошкільної освіти, що отримали від компанії The LEGO Foundation ігрові набори ЛЕГО.

Тренінг проводився з метою упровадження ігрових та діяльнісних методів в освітній процес закладів дошкільної освіти.

Учасників заходу привітала Ганжа Н.П., провідний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

Захід організовано за підтримки Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку – координатора проекту «Сприяння освіті» в закладах дошкільної освіти у Сумській області.

Тренінг проводила Шварова Г.В., регіональний тренер у Сумській області. У ході роботи учасники отримали інформацію про проект «Сприяння освіті»; ознайомилися з методикою «Шість цеглинок» та практично випробували на практиці; взяли участь в ігро-вікторині «Цікаві факти про LEGO»; отримали фахові рекомендації щодо упровадження методики «Шість цеглинок» в освітньому процесі закладів дошкільної освіти.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new