Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет – українська мова та література

вкл. .

головну result20-21 січня 2019 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

В олімпіаді взяло участь 82 учні, 19 – 8-х класів, 17 – 9-х, 25 – 10-х, 21 учень – 11-х класів.

Найчисельнішими були команди м. Суми (8 осіб), мм. Конотоп, Шостка (по 6 осіб).

За результатами виконаних завдань олімпіади з української мови та літератури визначено 39 переможців: 8 клас – 9 учнів, 9 клас – 8 учнів, 10 клас – 12 учнів, 11 клас – 10 учнів.

100 % результативності мають учасники команд м. Суми (8 учасників – 8 переможців), м. Охтирка (2 учасники – 2 переможці), Липоводолинського, Середино-Будського районів; Березівської, Верхньосироватської, Миколаївської (Сумського району) сільських рад; Буринської міської ради, Кириківської, Краснопільської селищних рад, Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка (по 1 учаснику – по 1 переможцю).

Призові місця вибороли учні закладів загальної середньої освіти: м. Шостка (6 учасників – 5 переможців), м. Конотоп (6 учасників – 3 переможці), мм. Глухів, Лебедин, Сумської обласної гімназії для талановитих та творчо обдарованих дітей Сумської обласної ради (по 3 учасники – по 2 переможці); Глухівського, Путивльського, Роменського, Сумського, Ямпільського районів, Кролевецької міської ради (по 2 учасники – по 1 переможцю).

Учні-переможці, які набрали найбільшу кількість балів, будуть запрошені до участі у відбірково-тренувальних зборах.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new