Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Навчально-методична сесія для педагогів ОТГ

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2019 рік, 16 січня 2019 року відбулася обласна навчально-методична сесія «Особливості організації науково-методичної роботи з учителями-словесниками в об’єднаній територіальній громаді» для керівників методичних об’єднань, методистів, завідувачів методичних кабінетів органів управлінь освіти ОТГ.

Відкрила роботу сесії Удовиченко Ірина Віталіївна, проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент. У своєму виступі Ірина Віталіївна зосередила увагу на науково-методичних аспектах супроводу фахового зростання педагогів у післядипломний період, зокрема критеріях, індикаторах, показниках ефективності.

Шерстюк Любов Миколаївна, методист з української мови та літератури навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, акцентувала увагу на організаційно-методичному супроводі роботи з обдарованими учнями в об’єднаній територіальній громаді.

Ковтун Тетяна Миколаївна, завідувач комунальної установи «Березівський методичний кабінет» Березівської сільської ради Глухівського району, висвітлила питання підвищення професійної компетентності учителів-словесників в умовах децентралізації освіти.

Модель діяльності методичної служби в умовах децентралізації освіти представила Кракова Євгенія Анатоліївна, завідувач методичного кабінету відділу освіти Боромлянської сільської ради Тростянецького району.

Підбиття підсумків роботи сесії відбулося у формі ділової гри «Я так думаю». Учасники заходу відзначали позитивні фактори в організації методичної роботи та чинники, від яких необхідно відмовитися.

За результатами роботи учасники отримали методичні рекомендації щодо організації науково-методичної роботи з учителями-словесниками в об’єднаній територіальній громаді.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new