Методичний порадник з фізики

вкл. .

MetodSOIPPOВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 03 січня 2019 року на базі Краснопільської гімназії Краснопільської селищної ради відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО з фізики в 2019 році», який провела Карпуша В.М., методист Сумського ОІППО.

Мета заходу – ознайомити вчителів з видами діяльності щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2019 році.

 На заході були присутні вчителі фізики, методист та завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Краснопільської селищної ради в загальній кількості 7 осіб.

Відкрила обласний семінар методист з фізики та астрономії Сумського ОІППО Карпуша В.М., яка розповіла та надала рекомендації щодо діяльності вчителя з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання учнів з фізики, способів допомоги учням у підготовці до ЗНО-2019. Учасники семінару, під керівництвом Карпуші В.М., оцінили завдання сертифікаційної роботи з фізики ЗНО-2018 на відповідність навчальним цілям таксономії Блума.

01

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new